malatya özel direksiyon dersi verenler,Malatya Özel Direksiyon Dersi,Malatya Özel Direksiyon, ALDANMAYIN ! Özel Direksiyon Dersi Ciddi Bir İştir.kandırılmayın dikkat edin

Malatya Özel Direksiyon Tarık Öz 05314952012

  • 5,7676
  • 6,3509
  • 7,4232
  • tarik_alis@hotmail.com

ALDANMAYIN ! Özel Direksiyon Dersi Ciddi Bir İştir.kandırılmayın dikkat edin

Malatya Özel Direksiyon TARIK öz

KORSAN OLARAK ÖZEL DİREKSİYON

DERSİ VEREN KİŞİLERE RAĞBET

ETMEYİNİZ,İYİ BİR EĞİTMEN

OLSAYDILAR EK GELİR OLARAK YAPMAZDILAR..

PİYASADA KORSAN OLARAK DERS VERENLERE DİKKAT!
Özel direksiyon dersi ciddi kurumların işidir. Muhatabınız mutlaka resmi belgeli onaylı ve fotoğraflı  olsun. Kendinizin ve sevdiklerinizin hayatını riske atmak istemiyorsanız, özel direksiyon dersini . Eğitim ciddiye alınması gereken bir olgudur, bu açıdan çok önemlidir, sonuçta söz konusu can güvenliğinizdir ve asla telafisi yoktur öncelikle bu bilinçte olmalıyız..

UNUTMAYIN SİZ SÜRÜCÜ KOLTUĞUNDA İKEN
HEM KENDİ HEMDE SEVDİKLERİNİZİN HAYATLARI SİZE EMANET

Belki de alacağınız eğitim sizin ve sevdiklerinizin hayatta kalmasına vesile olacak. Bizim tek farkımız kaza yüzü görmeden size tecrübe kazandırıp, trafikte yerinizi almanızı sağlamak. Önceliğimiz hizmette kalite ve sizlerin can güvenliği.

Lütfen DİKKAT
Özel Direksiyon Dersi Eğitimi vermeye çalışan korsan diye tabir ettiğimiz başka siteleri lütfen dikkatle, iyi inceleyin. Bir sitede de 5-10 Özel direksiyon dersi sonunda MALATYA trafiğine tek başınıza çıkacak düzeye getiriyorlarmış ve üstelik garanti veriyorlar. Bu nasıl bir kandırmaca. Her insan farklıdır. Kimi 1 günde öğrenir, kimi 10 günde kimi ise 2 ayda. Allah herkesi farklı yeteneklerde yaratmıştır. Garanti verenlere sorun lütfen, öğrenemezsek ne olacak? Eğitim ücretinizi biz öğrendiğimiz zaman alın deyin bakalım ne diyecekler? Lütfen Bu tür şarlatanların sözlerine itibar etmeyin lütfen kurumları varsa gidin görün, olmayan adreslerini bulabilirseniz eğer.

Lütfen DİKKAT
Başka korsan sitelerde daha ucuza ders fiyatları bulabilirsiniz. Ama sizi alıp, düz yollarda yada boş bir arazide dolaştırıp dururlar. Siz ucuz buldum diye sevinirsiniz, ama sonuçta hiç bir şey öğrenemezsiniz. Araştırın bir zahmet. Zamanınız ve Paranız boşa gitmesin. Ders Ücretler önemli fakat sevdiklerimin ve diğer insanların hayatı benim için daha da önemli diyorsanız .Ucuz Özel Direksiyon Dersi Eğitimi ararken, İnsanların zamanları ve paraları nasıl boşa gitmiş, okuyun ve kendiniz bizzat şahit olun. BİZ NEDEN FARKLIYIZ .

 

BULDUĞU KİŞİ NE DERECE GÜVENİLİR?

MALATYA  da trafikte özel Direksiyon Eğitimi gerçek mesleği eğitimcilik olmayan sadece ARAÇ kullanmasını bilen şahıslar tarafından yapılmaktadır. Bu kişilerden özel direksiyon dersi alan insanların büyük çoğunluğu bir şey öğrenemedikleri için daha sonra bize geliyorlar.Bilmek ayrı ama öğretmek apayrı bir yetenek ister. Çoğu kimse bilir ama bildiğini iyi aktaramaz. Bizler pedagojik formasyona sahip  gerçek öğretmenleriz.

Lütfen REFERANSLARIMIZA bakınız

Tercihiniz araç kullanmayı kulaktan dolma bilgiler lemi öğrenmek yoksa gerçekten bilimsel teknik nedeniyle niçiniyle profesyonel öğrenmek.

Hayatınızda bir defa eğitim alacaksınız neden en iyisi en profesyoneli en doğrusu değil bazı şeylerin telafisi yoktur. Uyanık olun sevgili arkadaşlar. İyi araştırın

Sırf web siteleri ilk sayfada çıkıyor diye onların kurumsal olduğunu zannetmeyin

Bizden alacağınız bir kaç saatlik direksiyon eğitimi Ömür boyu güvenli sürüş yapmanızı sağlayacaktır.

Eğitimciyim diyen herkese inanmayın. Araç kullanmayı öğretmek çok ciddi ve hayati derecede önemli bir iştir.

Son Zamanlarda Şu Söylemlere Çok Şahit Oluyoruz;
İnternet te direksiyon dersi verilir diye reklam yapan bazı kişilerden bir süre ders aldıktan sonra bize gelen birçok öğrenci, bir haftalık eğitim sonunda, öğrendiğimizi zannetmişiz, meğer bize bir şey öğretmemişler diyorlar.

Bu nedenle üzerine basa basa söylüyoruz:

Bu nedenle üzerine basa basa söylüyoruz:

ALDANMAYIN ! Özel Direksiyon Dersi Ciddi Bir İştir.

Mesleğine ve öğrencisine saygı duyup işini doğru yapan CERCİH ediniz.

Malatya'nın çok çeşitli semtlerinden bize telefonla yada mesaj yoluyla ulaşanlar aynen şöyle söylüyorlar. Hocam Kandırıldım!

Evet Gelen Ortak Şikayet Bu.

Uyarı: Sevgili arkadaşlar uyanık olun zaten telefondaki konuşmadan kimin ne olduğu ortaya az çok çıkar.

Kuruluş amacı özel direksiyon dersi vermek olan kurumumuz Malatya Direksiyon Geliştirme Merkezi olarak araç kullanımıyla ilgili aklınıza takılan tüm soruları cevaplıyoruz. Eğitimlerin sonunda ne kadar doğru bir karar vermiş olduğunuzu anlayacak ve ayrıca bize teşekkür edeceksiniz... Bu işte ilk önce sizin memnuniyetinizi ve can güvenliğinizi önemsiyoruz !!!

Bu nedenle Malatya'da, 20 yıllık deneyimimizle kişiye özel eğitim programlarıyla buradayız.

Malatya uzman trafikçi tarık öz  olarak uyarıyoruz. Direksiyon Eğitimi adı altında 10 dan fazla korsan ve kaçak çalışan sözde eğitimciler, sektörümüzü tabiri caiz işgal etmiş durumdadır.öğretmeni,memuru,güvenlikçisi,öğrencisi ve özellikle ek gelir sağlamak amacıyla özel direksiyon dersi  yapanlara dikkat.

AMACIMIZ trafikte paylaşma kültürüne sahip, saygılı, hoşgörülü ve sorumlu sürücüler yetiştirmektir. Bizim deneyim ve tecrübemize güvenebilirsiniz.

Dikkatli ve seçici olmalısınız!

Büyük umutlarla başvurduğunuz Özel Direksiyon Dersi hüsranla sonuçlansın istemiyorsanız dikkatli ve seçici olunuz. Lisanssız, sertifikasız, kullandığı araçları "sözde eğitmen" var.

Neden Tarık öz den  Özel Ders Almalıyım?
* Sizin ve trafikteki tüm insanların can güvenliğini korumayı,
* Araçlar hakkında doğru bilgileri öğrenmeyi, defansif sürücülüğü,
* İleri Sürücülük Teknikleri ile refleks ritmik davranış şekillerini ve direksiyon geliştirme seçeneklerini,
* Doğru şekilde şartlanmayı, doğru konsantre tekniğini bilimsel teknik araç kullanmayı,
* Direksiyon Dersi çalışmaları sonucu elde edeceğiniz deneyim tecrübenizle hatasız ve başkalarının hatasını engelleyebilen iyi sürücü olmayı,

* Şehir trafiğinde araç kullanmayı ve kazalardan uzak durabilmeyi öğretmeyi amaçlar.

 

 

 

 

 

 

malatya özel direksiyon dersi verenler,Malatya Özel Direksiyon Dersi,Malatya Özel Direksiyon,